UNIKALNA W BRANŻY BEAUTY, OFERTA SPECJALNA BĘDĄCA ODPOWIEDZIĄ NA WASZE POTRZEBY!

LIMITOWANE WARSZTATY WYŁĄCZNIE DLA KURSANTEK

(SZKOLENIE MODELOWANIA UST POZIOM PODSTAWOWY I ROZSZERZONY).

Image

USTA PERFEKCYJNE - OBSŁUGA DOSKONAŁA

Poświęć mi swój jeden dzień z życia i zyskaj kompleksową wiedzę, która przyniesie dla Twojego salonu Beauty niekończące się kolejki powracających klientów doceniających Twój profesjonalizm i obsługę na najwyższym poziomie. Natychmiast stwórz prestiżowe miejsce, gdzie każdy Twój klient poczuje się zaopiekowany od A do Z, niczym prawdziwy VIP!


Kursantko, chcesz poznać wszystkie tajniki mojego dnia pracy, od zaplecza?

Gotowy przepis na Twój biznes beauty | warszat 1-dniowy dla moich kursantek

Intensywny, szyty na miarę, warsztat 1:1 zawierający kompleksową ścieżkę obsługi klienta w salonie beauty z samodzielnym wykonaniem zabiegu pod moim okiem.

Intensywny, szyty na miarę, warsztat 1:1 zawierający kompleksową ścieżkę obsługi klienta w salonie beauty z samodzielnym wykonaniem zabiegu pod moim okiem.

Kiedy?

IconIcon

Zarezerwuj swój wyjątkowy dzień 1:1 ze mną!

Umów się telefonicznie. Pamiętaj, o jednym: to czas pełny Twojej gotowości i otwartości na otrzymaną wiedzę i pewną zmianę! Nie czekaj z podjęciem decyzji. Ilość miejsc jest ograniczona.

Warsztat, w którym jestem dla Ciebie do dyspozycji i nie dzielę uwagi między kilku kursantów, odbędzie się w moim salonie: Plac Św. Wojciecha 2/02 w Kielcach.

Gdzie?

Icon

Koszt

Gdzie?

Image

Marzysz o tym, by dosłownie w jeden dzień dowiedzieć się, jak z sukcesem prowadzić dobrze prosperujący i zarabiający na siebie salon Beauty, a przy tym nie martwić się o klientów?

Inwestycja w siebie, możliwość zadawania pytań przez cały dzień, gotowy przepis na biznes beauty, obserwacja mojego dnia pracy, nauka i niezbędna wiedza, by ruszyć z beauty marką wraz z wiedzą praktyczną w gabinecie wynosi: 8000 pln netto.

Koszt

Icon
tel: +(48) 503 743 057

Zapisz się na warsztat, w trakcie którego poświęcę Ci 100% mojego czasu i zdradzę, jak skutecznie zdobyć zaufanie i zadowolenie klientów, którzy będą ustawiać się do Ciebie w kolejce na zabieg!


LIMITOWANA OFERTA WYŁĄCZNIE DLA MOICH KURSANTEK*

Marzysz o tym, by dosłownie w jeden dzień dowiedzieć się, jak z sukcesem prowadzić dobrze prosperujący i zarabiający na siebie salon Beauty, a przy tym nie martwić się o klientów?

Marzysz o tym, by dosłownie w jeden dzień dowiedzieć się, jak z sukcesem prowadzić dobrze prosperujący, zarabiający na siebie salon Beauty,

a przy tym nie martwić się o klientów?


LIMITOWANA OFERTA WYŁĄCZNIE DLA MOICH KURSANTEK


* Intensywny warsztat przeznaczony dla osób, które odbyły u mnie szkolenie z modelowania ust na poziomie podstawowym lub rozszerzonym.

TO IDEALNY WARSZTAT I SZANSA DLA CIEBIE:

brakuje Ci wiary w siebie i odwagi, by wystartować ze swoim biznesem marzeń, spełniać się zawodowo i stworzyć profesjonalną przestrzeń, do której powracają zadowoleni klienci,


brakuje Ci wiedzy, jak zarządzać oraz prowadzić klienta w sposób kompleksowy, wyjątkowy i profesjonalny, by wykreować markę premium,


mimo prowadzonego salonu beauty, brakuje Ci motywacji i inspiracji, na zwiększenie poziomu zadowolenia klientów i utworzenie marki premium. Przy tym chcesz lepiej rozumieć potrzeby klienta, skuteczniej i profesjonalniej z nim rozmawiać, tak by czuli się zaopiekowani na 100%, przy zachowaniu 100% bezpieczeństwa.

Jeśli ukończyłaś szkolenie z modelowania ust, ale nadal...


Jeśli znajdujesz się w choć jednej z grup - mój warsztat 1:1 jest stworzony dla Ciebie!

To zbiór odpowiedzi i inspiracji na żywo, dzięki którym będziesz w stanie kompleksowo wprowadzić sprawdzone przeze mnie i wypracowane przez lata, procedury oraz tipy. Nareszcie bez obaw, usprawiedliwień i stresu stworzysz biznes premium z salonem beauty, który zarabia, dając Ci satysfakcję oraz wzrost rozpoznawalności.

Image

KIM JESTEM?

Założycielka i właścicielka marki Mililitr Piękna, która specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej i kosmetologii oraz przeprowadzaniu szkoleń na najwyższym poziomie. Pasjonatka innowacyjnych rozwiązań, fanka naturalnego piękna, najwyżej jakości i obsługi TOP. Posiadająca ponad 6 - letnie doświadczenie w pracy z klientami, w trakcie którego przeszkoliła ok. 3 tys. kursantów i dała piękno oraz pewność siebie ok. 15 tys. klientów. Perfekcjonistka, która każdego człowieka traktuje indywidualnie i nie lubi się z jednym sztywnym schematem. Z dumą i pełną pasją prowadząca swój biznes, który daje jej ogrom spełnienia i nieustanne poszerzanie umiejętności, a do tego satysfakcję z zadowolenia klientek i kursantek, które niejednokrotnie oprócz zadowolenia z zabiegu, wychodzą od niej pełne życiowych przemian.

Aleksandra Sieczko

Mgr. piel. Aleksandra Sieczko

ImageImage

Priorytetem dla mnie jest obsługa klienta, w taki sposób, w jaki sama chciałabym być obsłużona

IconIconImageIcon

TO TWOJA NIEPOWTARZALNA OKAZJA, BY:

Zadać mi pytania, jakie tylko przychodzą Ci do głowy i stanowią lęk oraz obawy przed działaniem w biznesie beauty,

Poznać tajniki mojego dnia pracy, które doprowadziły mnie do miejsca, w którym jestem, do biznesu, który przynosi mi wymarzone zyski i ogrom satysfakcji z pracy,

Nauczyć się, jak prowadzić profesjonalny, ceniony i wyróżniający się salon Beauty,

Dać się poprowadzić krok po kroku i w końcu raz na zawsze skończyć z obawami związanymi z procedurami, z dokumentacją, standardami obsługi, z zabiegami i z prowadzeniem biznesu,

Nauczyć się wykonywać wysokiej jakości zdjęcia i nagrania, które są nieodłączną częścią profesjonalnego salonu beauty,

Poznać potrzeby i marzenia przychodzących do mojego salonu klientów, które stanowią najważniejszy aspekt w drodze do ich pełnego zadowolenia i stanowią gwarancję powiększającej się rzeszy stałych klientów

tel: +(48) 503 743 057

ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE JUŻ TERAZ

1-dniowy turbo intensywny warsztat, w którym zdradzam 100% mojego dnia pracy z klientami, to:

1

2

Zapewnij swojemu klientowi profesjonalną i serdeczną obsługę, od samego wejścia, aż po wyjście i jeszcze dłużej! Na własne oczy, przekonaj się, co najbardziej cenią klienci w gabinecie i wprowadź te standardy u siebie, by cieszyć się pełnym kalendarzem zapisanych klientów oraz ich 100% zadowoleniem.

Poznaj dokumentację, która w sposób skuteczny pozwala na śledzenie postępów klienta i skuteczność zabiegów. Nie pozwól, by prowadzenie dokumentacji Twojego salonu przynosiło Ci stres, obawy, a tym samym hamowało Cię przed profesjonalnym działaniem.

Dowiedz się, jak w naszym salonie prowadzone są konsultacje. To bardzo ważny krok, który ma wpływ na doświadczenia klienta. Przekonaj się, że dobrze przeprowadzone konsultację, w których poznajemy cele i oczekiwania klienta, a także dobieramy odpowiedni zabieg, przyniosą Ci większy spokój, poczucie bezpieczeństwa i zwiększą poziom Twojej eksperckości.

Daj sobie niepowtarzalną szansę i okazję, by "podpatrzeć", jak wykonuję zabiegi i stań się ich aktywną częścią. Poznaj tajniki doboru techniki i produktów, które zagwarantują Ci bezpieczeństwo klienta i nie przysporzą Ci niepotrzebnego stresu.

Sesje zdjęciowe i filmowe to nieodłączny element w pracy profesjonalnego salonu beauty, które stanowią idealny materiał marketingowy. Naucz się przygotowywać klientów oraz wykonywać zdjęcia i filmy, niczym specjalista social media i wykorzystuj materiały z sesji w swoich mediach społecznościowych, a tym samym zyskaj nowych klientów i profesjonalny wizerunek w SM.

Bądź świadkiem rozmowy z klientem po zakończonej wizycie w salonie. Sprawdź, o czym i Ty nie możesz zapomnieć, by klient czuł się w pełni zaopiekowany. Poznaj nasze sprawdzone procedury i tipy dotyczące wskazań do dalszej pielęgnacji w celu utrzymania klientów, a tym samym zyskaj ich 100% zadowolenie, które zwiększy grono ambasadorów Twojej marki.

PRZYJĘCIE

KLIENTA

PROWADZENIE DOKUMENTACJI

KONSULTACJA PRZEDZABIEGOWA

PRAKTYCZNE DZIAŁANIA

SESJA ZDJĘCIOWA I FILMOWA

POŻEGNANIE KLIENTA

3

4

5

6

1

2

Mistrzowskie zakończenie intensywnego dnia z moim pełnym know-how to Twoja praktyka, bo tylko ona uczyni z Ciebie prawdziwego eksperta!

SAMODZIELNIE, POD MOJĄ OPIEKĄ I ZE WSPARCIEM, WYKONAJ ZABIEG MODELOWANIA UST!

Wykonaj samodzielne modelowanie ust na prawdziwej klientce i uzyskaj wskazówki z całego zabiegu oraz feedback, który zwiększy Twoją pewność siebie,

Poznaj od zaplecza wszelkie aspekty związane z prowadzeniem własnego salonu Beauty, na przykładzie marki, która zarabia i cieszy się renomą.

Nie pozwól, by umiejętności i wiedza zdobyte na kursie z modelowania ust, czekały aż otworzysz salon Beauty, o jakim marzysz!


Warszat 2in1

BONUS

Nie może być inaczej!

Musisz mnie odwiedzić po dawkę solidnej wiedzy beauty & biznesowej!


Ukończyłaś kompleksowe szkolenie z modelowania ust, które przyniosło Ci umiejętności oraz wiedzę, by stać się prawdziwą ekspertką i profesjonalistką. Chcesz, by zaufały Ci tysiące zadowolonych klientek. Masz świadomość, że obsługa klienta ma ogromne znaczenie, a przy tym nie wiesz, jak skutecznie budować pozytywne doświadczenia klientów, a tym samym zdobywać ich coraz więcej. Masz chaos w głowie, bo paraliżuje Cię ilość spraw do ogarnięcia i brakuje Ci motywacji. Kolejne szkolenia, porady z Internetu kompletnie nie pomagają uporządkować Ci tego wszystkiego w głowie i przez to wszystko stoisz w miejscu...

Wyobraź sobie, że stajesz się pewną siebie specjalistką, właścicielką poukładanego, dochodowego biznesu i wyjątkową obsługą klienta! To może wydarzyć się już za chwilę i tak niewiele dzieli Cię od prawdziwej przemiany Twojej kariery w branży Beauty! Wystarczy, że w trakcie warsztatów 1:1 ze mną dowiesz się, jak to wszystko osiągnąć i poznasz rozwiązania skrojone pod Twoje potrzeby!

Image

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ.


ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Image
Image
Image
ImageImageImage
Image
Image

GOTOWA NA PRAWDZIWĄ REWOLUCJĘ SWOJEGO SALONU BEAUTY W DUCHU PROFESJONALIZMU ORAZ PRESTIŻU, KTÓRY ZACHWYCI KLIENTÓW?

NAUCZ SIĘ PRAKTYKI ORAZ ORGANIZACJI SALONU BEAUTY OD PROFESJONALISTY Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM.


Jesteś bądź byłaś moją kursantką?

Umów się i nie przegap tej okazji!

Image


Daj szansę swojemu biznesowi osiągnąć spektakularne zyski, a sobie większą satysfakcję i spełnienie z pracy, którą kochasz!

tel: +(48) 503 743 057

Skorzystaj z mojej wiedzy i stwórz markę osobistą o wizerunku profesjonalisty oraz eksperta w branży!