poznaj mililitr piękna

W naszym gabinecie nie pracujemy jedynie nad poprawą wyglądu zewnętrznego, lecz nad całokształtem Twojego samopoczucia. U nas nie ma miejsca na standardowe podejście – każdy Klient to dla nas historia piękna do napisania od nowa. Jako zespół doświadczonych specjalistów zatroszczymy się o Twój wygląd tak, jakbyśmy zatroszczyli się o nasz własny.

 

Nasze podejście oparte jest na ścisłej współpracy z Tobą, naszym Klientem. Razem planujemy serię zabiegów, dostosowując je do Twoich potrzeb i oczekiwań. Zapraszamy Cię do odkrycia, jak zabiegi estetyczne mogą być harmonijną podróżą do lepszego wyglądu i samopoczucia. Skontaktuj się z nami, aby rozpocząć wspólną podróż ku pięknu i pewności siebie już dziś!

Aleksandra

SIECZKO

mgr piel. Aleksandra Sieczko

Założycielka i właścicielka renomowanej marki Mililitr Piękna, instruktor powiększania i modelowania ust oraz medycyny regeneracyjnej.

ZABIEGI WYKONYWANE

przez Aleksandrę

Od 2018 roku wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii, z których odbyła prawie 50 szkoleń. Pasjonatka kosmetologii estetycznej, która angażuje się w ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, aby zapewnić najwyższą jakość swoich usług. Będąc absolwentką II stopnia pielęgniarstwa, posiada wiedzę na temat anatomii, fizjologii i chorób, co pozwala zrozumieć jej sposób funkcjonowania skóry i ciała człowieka.

 

Dzięki swojej determinacji i nieustannemu pogłębianiu wiedzy u ekspertów w Polsce i na świecie zbudowała markę, która jest znana i ceniona na polskim rynku medycyny estetycznej i kosmetologii. Jest perfekcjonistką! Zawsze przyjmuje swoje klientki w taki sposób, w jaki sama chciałaby być obsłużona! Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, nie pracuje jednym schematem. Zabiegi, które wykonuje, podkreślają naturalne piękno, dzięki czemu w jej ręce oddało się już ponad 15 tys. zadowolonych klientów.

 

Jej drugim konikiem są zabiegi z zakresu medycyny regeneracyjnej, z czego również prowadzi szkolenia. Ma być naturalnie i bezpiecznie – tym kieruje się w swoim gabinecie! Ola stawia na najwyższą jakość obsługi, bezpieczeństwo i higienę pracy, gdyż zawsze powtarza, że najważniejsza dla niej jest taka obsługa klientów, jakiej sama chciałaby doświadczyć. Każdego roku spod swoich skrzydeł wypuszcza setki kursantów, którzy dzięki niej zakochują się w zabiegach upiększających usta, jednocześnie będąc świadomymi odpowiedzialności, jaką biorą na swoje barki. Aleksandra Sieczko to instruktor otaczający wsparciem, ale przy tym niezwykle wymagający. Do tej pory z zakresu modelowania ust przeszkoliła ok. 3 tys. osób i jednocześnie razem z kursantami upiększyła ok. 5 tys. modelek.

Anna

Peczkowska

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Stawia na ciągły rozwój podnosząc swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach. Pasjonatka holistycznego podejścia w pielęgnacji skóry. W swojej pracy kieruje się mottem „Zdrowa skóra to fundament”, które jednocześnie jest tytułem jej autorskich bestsellerowych szkoleń z zakresu medycyny estetycznej.

ZABIEGI WYKONYWANE

przez Annę

Specjalistka w zabiegach stymulujących, modelujących twarz, a także autologicznych bazujących na materiale klienta. W swoich terapiach leczniczych osiąga spektakularne efekty w poprawie struktury i jakości skóry dzięki odpowiednio dobranym procedurom opracowanym w oparciu o indywidualne potrzeby skóry klientów.

 

Szkolenia „ZDROWA SKÓRA TO FUNDAMENT” cenione są przez kursantki nie tylko za ogromną merytorykę oraz bogatą część praktyczną, ale przede wszystkim za to, że natychmiastowo po szkoleniu kursantki są w stanie wdrożyć nabytą wiedzę w działanie w swoich gabinetach.

 

Anna to profesjonalistka, która dąży do spektakularnych osiągnięć, dzięki najnowszym osiągnięciom medycyny estetycznej oraz dostępnym na rynku technologiom. Świadczone przez nią usługi są na najwyższym poziomie, a przeprowadzane szkolenia z zakresu stymulacji tkanki cieszą się ogromną popularnością w całej Polsce.

Agnieszka

PIETRYKA

Kosmetolog

Związana z branżą beauty od ponad 15 lat. Certyfikowany trener makijażu permanentnego, który przekazuje swoją wiedzę i technikę, na szkoleniach z pigmentacji brwi i ust w Kielcach.

ZABIEGI WYKONYWANE

przez Agnieszkę

Permanentna miłośniczka ust, która z ogromną pasją i dbałością o najmniejsze detale wykonuje każdą pigmentację. Swoją technikę szlifowała u najlepszych trenerów makijażu permanentnego w Polsce, PRO Artist nr 494 z wieloma sukcesami na koncie: 1 miejsce PMU Competeeon w kategorii Brwi Junior 2021; 1 miejsce Full Lips Junior, oraz 3 miejsce Ombre Brows Junior na Międzynarodowych Mistrzostwach PMU FAIR PLAY CHAMPIONSHIP 2022; 3 miejsce na Mistrzostwach ArtBeauty 2023 w kategorii pigmentacji ust. Autorka artykułów do pism branżowych.

 

Juror w mistrzostwach PMU Competeeon 2022, PMU EliteClass Championship 2023, oraz Mistrzostwach Art Beauty Championship 2024.

Sylwia

Ozga

Manager, Asystentka

Sylwia to serce naszego gabinetu, która sprawia, że wszystko układa się jak w zegarku! Jest nie tylko managerem Mililitr Piękna, ale także artystą w tworzeniu świetnej atmosfery.

Jej umiejętność zapanowania nad papierologią oraz zmysł estetyki sprawiają, że nasz gabinet to miejsce, gdzie nawet najdrobniejszy detal ma znaczenie. Sylwia z pasją dba nie tylko o harmonogram wizyt, ale również o to, abyście poczuli się tu jak w domu. Zawsze uśmiechnięta, zawsze gotowa do pomocy – Sylwia to nie tylko asystentka, to niewątpliwie dusza naszego gabinetu. Jej zaangażowanie w każdy aspekt działalności gabinetu jest niewątpliwie kluczem do naszego sukcesu.

NIE WIESZ Z JAKIEGO ZABIEGU SKORZYSTAĆ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZĄ RECEPCJĄ I UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ, GDZIE OMÓWIMY TWOJE OCZEKIWANIA ORAZ DOBIERZEMY ODPOWIEDNI PLAN ZABIEGOWY